Domů

Hlavní Stránka Projektu > Aktivity Projektu

Střední průmyslová škola Hronov
adresa: Hostovského 910, 54931 Hronov, tel.: 491485048, e-mail: skola@spshronov.cz

AKTIVITA JE SPOLUFINANCOVÁNA EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

Tato stránka obsahuje aktivity nějakým způsobem související s projektem


Závěrečná konference

projektu se konala 31.1.2012 v 16.00hod. v Divadelním klubu v Polici nad Metují. Na programu byla závěrečná hodnotící zpráva vedoucího projektu a prezentace nejlepších modulů.

Vyhlášena soutěž pro žáky !

Je to soutěž o zájezd do Prahy na exkurzi do České televize. Soutěže se mohou zúčastnit všichni žáci školy. Podmínkou účasti je vytvořit prezentaci (např.PowerPoint) o svých zálibách a zájmech nebo prezentaci, kterou je možno použít ve výuce. Své prezentace odevzdávejte vypálené na CD do 15.12.2010 ing.Vaňkové, kabinet přírodovědný. Práce bude hodnotit nezávislá komise a 5 autorů nejlepších prezentací se zúčastní 4.2.2011 zájezdu do Prahy a nahlédne do zákulisí ČT. Bližší info mgr. Maslikiewiczová.

Školení účastníků projektu

Celý rok 2010 bude probíhat školení zájemců o tvorbu modulů ze znalostí multimediální techniky a softwaru. Podívejte se na termíny.

Tohle umím já!

Ve dnech 11.-16. března 2010 se v zasedací místnosti školy konal již 5. ročník soutěžní výstavy Tohle umím já. Součástí akce byla prezentace techniky pořízené školou v projektu, který na naší škole probíhá. Také ozvučení zasedací místnosti bylo provedeno audio sestavou získanou v projektu. Podívejte se na novinový článek a na seznam vystavovatelů.

TUJ

TUJ

TUJ


Soutěž o nejlepší grafický návrh ukončena, vítězem se stal žák 3.B Martin Králík. Gratulujeme.

přidat k Oblíbeným | statistika